Programová nabídka Telly

Roland Garros

Roland Garros

Žánr: Sportovní

Každý rok s blížícím se létem míří všechny oči tenisových fanoušků do Paříže, kde se odehrává jeden z věhlasných grandslamových turnajů Roland Garros. A to již od roku 1891! Největší hvězdou tohoto turnaje je v posledních letech bezpochyby Rafael Nadal, který kraluje na zdejší antuce. Španělský tenista zde ukořistil již 14 trofejí. Významnou tenisovou stopu zde zanechala také úspěšná česká rodačka Martina Navrátilová a v nedávné době zde na její úspěchy navázala další česká reprezentantka – Barbora Krejčíková, která získala titul ve dvouhře i čtyřhře. Na tomto turnaji ale můžete sledovat i další skvělé tenisty, jako je Novak Djoković, Petra Kvitová nebo Markéta Vondroušová.

Kde sledovat Roland Garros?

Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Fenomén turnaje Rafael Nadal

V historii najdete jen málo tenistů, kteří by byli takto dominantní v rámci jednoho určitého Grand Slamu. Rafael Nadal je v případě Roland Garros skutečnou žijící legendou. Jeho 14 titulů z dvouhry na stejném turnaji je skutečně obdivuhodný výkon. Není tak náhoda, že se mu přezdívá Antukový král. Zůstává otázkou, zdali ve svých šestatřiceti letech dokáže ještě nějaký titul přidat. Rodák ze španělské Mallorcy se vyznačuje agresivním stylem hry a specifickým držením rakety. Ačkoliv je rozený pravák, raketu svírá v levé ruce.

Název Roland Garros a pohár pro vítěze

Turnaj, který se v tenisovém světě také nazývá French Open, byl pojmenován po francouzském válečném letci Rolandu Garrosovi. V roce 1913 se stal prvním pilotem, který bez jediné zastávky přeletěl celé Středozemní moře. Stejný název nese i samotný areál, ve kterém se Grand Slam odehrává. 

Všechny poháry pro vítěze jsou vyrobeny z čistého stříbra. Odměnou vítězce ženské dvouhry je pohár „Coupe Suzanne Lenglen“ a vítězi mužské dvouhry pohár „Coupe des Mousquetaires“ (Pohár mušketýrů).

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.