Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Shrek

Shrek 87 %

Orig. název: Shrek

Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Rok: 2001
Země původu: USA
Délka: 90 min

Kultovní animovaný film o odvážném zlobrovi Shrekovi a jeho kamarádovi Oslíkovi z roku 2001. Na první pohled se jedná o pohádku, po bližším zkoumání a prvních minutách je ovšem jasné, že některé scény ocení a pochopí pouze dospělí. Film je plný parodických scének a interních vtipů. Nechybí ani akce a pořádná love story mezi Shrekem a princeznou Fionou. 

Tu se Shrek společně s Oslíkem vydá zachránit, i když má poněkud sobecké pohnutky. Za její záchranu má totiž slíbeno, že mu bude navrácena jeho bažina, kde až doposud pokojně žil. Nyní ji však obývají pohádkové postavy, které byly vyhnány zlým Lordem Farquaadem, a to se samotářskému Shrekovi nelíbí. Po záchraně princezny Shrek zjistí, že s Fionou mají mnoho společného a zamilují se do sebe. Fiona však skrývá jedno velké tajemství. 

Film Shrek se může pochlubit Oscarem za nejlepší animovaný film a byl dokonce nominován na nejlepší adaptovaný scénář. Shrek vznikl na motivy stejnojmenné pohádkové knihy z roku 1990, kterou napsal William Steig. Jednotlivým postavám propůjčily svůj hlas herecké hvězdy, jako je Eddie Murphy, Cameron Diaz a Mike Myers. Film vznikl ve studiu DreamWorks Animation SKG a dodnes je považován za průkopnický počin na poli kompletně počítačových filmů. Jedná se o první film z prozatím čtyřdílné série. V květnu 2023 bylo také potvrzeno, že tvůrci pracují na dalším pokračování. 

Na Shrek se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.