Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Solo: Star Wars Story

Orig. název: Solo: A Star Wars Story

Rok: 2018
Země původu: USA
Délka: 130 min
Režie: Ron Howard
Herci: lden Ehrenreich, Joonas Suotamo, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover
Naloďte se na hvězdnou loď Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve zbrusu novém dobrodružství oblíbeného syčáka! Han Solo potkává v řadě troufalých eskapád v nebezpečném zločineckém podsvětí nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se z kluka, který odmala jede v pouličních šméčkách a vykopli ho z letecké akademie, zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. Režisér Ron Howard, který získal Oscara za dramata Čistá duše a Frost/Nixon, loni občerstvil svět Hvězdných válek mimo jiné dalšími výjimečnými vizuálními efekty.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.