Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Solo: Star Wars Story

Solo: Star Wars Story

Orig. název: Solo: A Star Wars Story

Rok: 2018
Země původu: USA
Délka: 130 min
Režie: Ron Howard
Herci: lden Ehrenreich, Joonas Suotamo, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover
Naloďte se na hvězdnou loď Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve zbrusu novém dobrodružství oblíbeného syčáka! Han Solo potkává v řadě troufalých eskapád v nebezpečném zločineckém podsvětí nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se z kluka, který odmala jede v pouličních šméčkách a vykopli ho z letecké akademie, zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. Režisér Ron Howard, který získal Oscara za dramata Čistá duše a Frost/Nixon, loni občerstvil svět Hvězdných válek mimo jiné dalšími výjimečnými vizuálními efekty.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.