Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Stále mezi námi

Stále mezi námi Logo ČSFD 52 %

Orig. název: Still Here

Filmový příběh na základě skutečné události se odehrává v současném New Yorku. Vypráví drama afroamerické rodiny, která pohřešuje svou dcerku… Christian Baker, mladý newyorský novinář, který píše pro The Chronicle dostane úkol napsat příběh o zmizení dvanáctileté Afroameričanky Moniky Watsonové z Brooklynu. Snaží se úkolu co nejrychleji zbavit, má rychle hotovo bez toho, aby se případu hlouběji věnoval. To přináší mnoho bolesti jejím rodičům, kteří umírají strachy a myslí si, že policie zmizení jejich dcerky nevěnuje dostatek pozornosti. Pocit viny Christiana dovede k tomu, aby svou práci dělal poctivě. Bojuje s časem, aby pomohl rodině děvčátko najít…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.