Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

StarDance aneb když hvězdy tančí

StarDance aneb když hvězdy tančí Logo ČSFD 55 %

Orig. název: StarDance aneb když hvězdy tančí

Žánr: Hudební / Soutěžní / Taneční
Rok: 2006
Země původu: Česko
Délka: 63 min
Režie: Roman Petrenko

Již 12. řada oblíbené televizní show odstartovala. Jak velí tradice, ve StarDance 2023 bude soutěžit celkem deset tanečních párů složených ze známých osobností a profesionálních tanečníků. Opět nebude chybět moderátorská dvojice – Tereza Kostková a Marek Eben. Novinkou letošní sezony je pouze tříčlenná porota ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Richard Genzer.

Hodnocení poroty bude mít pouze poradní roli. Hlavní slovo mají tradičně diváci, kteří každý týden pošlou jeden taneční pár ze soutěže. Ostrá fáze startuje v sobotu 21. října! A jaké celebrity se letos tanečních bitev zúčastní? Na tanečním parketu se objeví oba manželé Adamczykovi (herec Marek a snowboardistka Eva). Hereckou branži zde zastoupí také Ivana Chýlková, Darija Pavlovičová nebo David Prachař. Zpěváky bude reprezentovat Richard Krajčo a Tereza Mašková. Představí se také moderátorka Iva Kubelková, kajakář Vavřinec Hradílek nebo známý cukrář Josef Maršálek.

Každý týden se můžeme těšit na program tradičních i moderních tanců a nebude samozřejmě chybět a v užším finále nebude chybět ani oblíbená freestylová choreografie. Živé přenosy startují každou sobotu ve 20:10 na ČT 1!

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.