Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Strašidlo

Strašidlo 66 %

Orig. název: Pugalo

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: Rusko
Délka: 72 min

Ve vesničce v mrazivém ruském Jakutsku žije žena, které ostatní přezdívají „Strašidlo“. Je to zvláštní bytost: léčitelka, poustevnice, blázen Boží. Je jí něco přes čtyřicet let a nepohrdne alkoholem. Můžou ji zesměšňovat, ponižovat, urážet… Už dávno jí na ničem nezáleží. Všichni se jí vyhýbají a mají z ní strach, ale v noci za ní pokradmu spěchají. Ona jediná je totiž může zbavit nemocí. Pro ni je to prokletí a pokaždé se zapřísahá, že už nebude ostatním pomáhat, ale nikdy je nedokáže odmítnout. Ví, že ji tenhle zvláštní dar jednou zničí, ale do té doby bude pro lidi jedinou šancí na vykoupení.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.