Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tajemná zahrada

Tajemná zahrada Logo ČSFD 52 %

Orig. název: The Secret Garden

Žánr: Drama / Fantasy / Rodinný
Rok: 2020
Země původu: Velká Británie
Délka: 99 min

Mary (Dixie Egerickxová) je rozmazlená desetiletá holčička, která vyrůstá se svými bohatými rodiči v  Indii. Její život změní prudká nákaza cholery, která ji připraví o celou rodinu. Pošlou ji zpátky do Anglie, do Yorkshire, ke strýci Archibaldu Cravenovi (Colin Firth). Strýc má veliké panství, nemocného synka Colina (Edan Hayhurst) a hospodyni paní Medlockovou (Julie Waltersová). Mary zkoumá nové prostředí a zjistí, že dům skrývá mnoho tajemství. Najde klíč, který jí otevře zahradu, léta zamčenou po smrti strýcovy choti.  Potom objeví pokoj, ve kterém tráví celý svůj život bratránek Colin. Leží v posteli, protože nemůže chodit. Ale za pomoci nového přítele Dickona (Amir Wilson) se Mary podaří přivést zahradu, i Colina opět k životu. Když lord Craven jednoho dne najde děti jak si hrají v zahradě, nemůže uvěřit, že vidí svého syna chodit. Po letech znova pocítí dávno ztracenou radost… Film je natočen podle nadčasového bestselleru britsko-americké spisovatelky Frances Hodgson Burnettové.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.