Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tenis

Australian Open

Australian Open je prastarý turnaj, poprvé se dnešní australský grandslam hrál v roce 1905 pod názvem Australasian Championship. V roce 2020 se hraje již 108. ročník. Atmosféra AO je vždy úžasná, Australané se tenisem baví a vášnivě fandí. Báječné atmosféře podléhají i komentátoři Eurosportu, kteří se na Australian Open každoročně těší, přestože to pro většinu z nich znamená řadu bezesných nocí. A těší se i na zápasy českých tenistek. Michal Škorpil: „Jsme plní očekávání. Petra Kvitová obhajuje finále, což bude úkol nelehký, ale nejen ona má na postup do druhého týdne. Současná armáda českých tenistek je početná a hodně vidět, což potvrzují ankety WTA jako ´průlom měsíce´, na který dosáhly hned čtyři hráčky. Zdobí je nasazení, chytrost hry a zejména její pestrost, kterou umí prodat nejen ty zkušenější z osmičky, která zakončuje rok 2019 v první stovce světového žebříčku.“

 

Zápasy z AO budou komentovat zkušení tenisoví komentátoři Radek Barkman, Ivan Petr, Tomáš Petr, Jiří Svatoš, Michal Šíma, Michal Škorpil a Richard Vokůrka. Začínáme 20. ledna od 01:00 na obou programech

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(14,30 Kč za 1 den)
200 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(8,30 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(6,80 Kč za 1 den)
2500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.