Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tenis

Australian Open

Australian Open je prastarý turnaj, poprvé se dnešní australský grandslam hrál v roce 1905 pod názvem Australasian Championship. V roce 2020 se hraje již 108. ročník. Atmosféra AO je vždy úžasná, Australané se tenisem baví a vášnivě fandí. Báječné atmosféře podléhají i komentátoři Eurosportu, kteří se na Australian Open každoročně těší, přestože to pro většinu z nich znamená řadu bezesných nocí. A těší se i na zápasy českých tenistek. Michal Škorpil: „Jsme plní očekávání. Petra Kvitová obhajuje finále, což bude úkol nelehký, ale nejen ona má na postup do druhého týdne. Současná armáda českých tenistek je početná a hodně vidět, což potvrzují ankety WTA jako ´průlom měsíce´, na který dosáhly hned čtyři hráčky. Zdobí je nasazení, chytrost hry a zejména její pestrost, kterou umí prodat nejen ty zkušenější z osmičky, která zakončuje rok 2019 v první stovce světového žebříčku.“

 

Zápasy z AO budou komentovat zkušení tenisoví komentátoři Radek Barkman, Ivan Petr, Tomáš Petr, Jiří Svatoš, Michal Šíma, Michal Škorpil a Richard Vokůrka. Začínáme 20. ledna od 01:00 na obou programech

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(18 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(10 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(8 Kč za 1 den)
3000 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.