Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Továrna na panenky

Továrna na panenky

Orig. název: The Doll Factory

Iris se živí malováním panenek, ale sní o tom, že se stane umělkyní. Silas je preparátor, který doufá, že najde tak jedinečný předmět, aby se proslavil. A Louis je zavedený malíř, který hledá svou další múzu. Když je osud svede dohromady, nabídne se Iris příležitost začít nový život, ale současně s tím vyjde najevo jistá temná posedlost. Jde o strhující příběh o tom, co se stane, když se žena odváží vzít si to, co chce, ve světě, který by ji raději zabil, než aby jí to dovolil…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.