Programová nabídka Telly

US Open

US Open

Žánr: Sportovní

Na poslední Grand Slam tenisové sezóny míří nejlepší světoví tenisté do newyorského Queensu. US Open, známé také jako Flushing Meadows nebo Forest Hills, se odehrává na největším tenisovém stadionu na světě s kapacitou přes 22 tisíc diváků. Arthur Ashe Stadium tak nabízí jedinečnou atmosféru pro diváky na místě i u televizních obrazovek. Možná i díky tak velké domácí podpoře patří mezi nejúspěšnější tenisty na tomto turnaji právě Američané. V mužské dvouhře jim vévodí Pete Sampras a mezi ženami patří k nejúspěšnějším například slavná Serena Williamsová. Vítězové si zde kromě trofeje odnáší také nemalé finanční ocenění. V současné době je titul šampiona či šampionky ve dvouhře ohodnocen částkou přesahující 2 500 000 amerických dolarů.

Kde sledovat US Open?

Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Nadvláda Američanů na domácí půdě

Pravděpodobně nikomu nesvědčí domácí prostředí víc než Američanům na US open. Ve statistikách těch nejlepších vlaje americká vlajka hned několikrát. V novodobé historii se dělí o titulové krále mezi muži Pete Sampras, Jimmy Connors a jejich skupinu držitelů pěti vítězství doplňuje Švýcar Roger Federer. Mezi ženami vládnou s šesti tituly Serena Williamsová a Chris Evertová. Dominanci Američanů se podařilo trochu rozbourat v 80. letech Ivanu Lendlovi, který zde vybojoval hned tři tituly šampiona. z Češek se do finále podařilo probojovat Karolíně Plíškové v roce 2016, kde ji nakonec v napínavé bitvě porazila Angelique Kerberová.

Finanční odměny

Vítěz dvouhry – 2 600 000 dolarů

Finalista dvouhry – 1 300 000 dolarů

Semifinalista dvouhry – 705 000 dolarů

Vítězové čtyřhry – 688 000 dolarů

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.