Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Vesničko má středisková

Vesničko má středisková Logo ČSFD 88 %

Orig. název: Vesničko má středisková

Oblíbená komedie od scenáristy Zdeňka Svěráka a režiséra Jiřího Menzela patří mezi nejúspěšnější československé filmy. Divácká srdce si získala především pro svůj humorný nadhled a mimořádně autentický portrét mezilidských vztahů v jedné malé střediskové obci, kde se nikdo nebere příliš vážně a problémy mezi lidmi se zpravidla řeší v hospodě u piva. 

Ústředním motivem je pracovní a zároveň přátelský vztah dobrosrdečného, ale mentálně trochu opožděného družstevního závozníka Otíka a jeho šéfa s otcovskými sklony, pana Pávka. Otík Rákosník totiž způsobuje, byť neúmyslně, jeden malér za druhým a pro řidiče Pávka je to vždy zkouška trpělivosti. A ta není bezedná, jak se ukáže, když Pávek Otíkovou chybou při couvání poškodí nově vyzděný sloupek u vrat vlivnému pražskému lufťákovi, shodou náhod pěkně cholerickému vzteklounovi Turkovi. Přibližně ve stejné době dostane Otík nabídku na výměnu jeho chalupy za byt na pražském sídlišti. Co ale netuší, je, že na jeho venkovský příbytek si dělá zálusk právě ředitel poškozeného pražského chalupáře…. Otík na stěhování kývne, ale na poslední chvíli ho od nucené změny prostředí zachrání právě Pávek.

Jeden z nejpopulárnějších českých filmů všech dob měl premiéru v roce 1985 a natáčel se v obci Křečovice, v jejím okolí a v Praze. Komedie se s velkým úspěchem promítala v celé řadě evropských i zámořských zemí. Na desátém mezinárodním filmovém festivalu v Montrealu získala zvláštní cenu poroty a byla také nominována na Oscara. Ve filmu vyniká proslulý „svěrákovský“ humor inteligentního ražení a Menzelův smysl pro „poezii a prózu“ všednodenního života.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.