Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Vražda dvou milenců

Vražda dvou milenců Logo ČSFD 46 %

Orig. název: The Killing of Two Lovers

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 85 min

Snímek Vražda dvou milenců nás zavádí do ospalého městečka v srdci Spojených států. Sleduje čtyřicátníka Davida (Clayne Crawford), který se ze všech sil snaží udržet svou rodinu se čtyřmi dětmi pohromadě poté, co se s manželkou rozhodli rozejít. Přestože mají dohodu, že si mohou hledat novou lásku, David těžko přijímá nový milostný vztah své ženy.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.