Programová nabídka Telly

Wimbledon

Wimbledon

Žánr: Sportovní

O významu tohoto nejstaršího tenisového turnaje na světě nelze ani v nejmenším diskutovat. Jen zahrát si na Wimbledonu je pro každého tenistu neuvěřitelný úspěch. A podobně prestižní je to i pro diváky. Publikum zde má svou specifickou kulturu. Dobře známé je zde nošení slaměných klobouků a konzumace oblíbených jahod se šlehačkou. Na finálových kláních nechybí velice často ani členové britské královské rodiny a hollywoodské hvězdy jako Tom Cruise, Bradley Cooper nebo Jason Statham. Mezi nejúspěšnější tenisty tohoto turnaje patří jednoznačně Roger Federer či Björn Borg. Mezi ženami zde podobně jako na dalších velkých turnajích zanechala velkou stopu Martina Navrátilová. Nechat si ujít tuto významnou událost by byla pro každého sportovních fanouška velká chyba.

Kde sledovat Wimbledon?

Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Wimbledonský areál

All England Club, to je oficiální název areálu, který hostí tento významný Grand Slam. Z celkového počtu 40 kurtů je jich pro turnaj vyčleněno 18. Největší z nich nese prostý název Centrální kurt a má kapacitu přes 14 000 diváků. Od roku 2009 disponuje zatahovací střechou, což přijde v britském nevyzpytatelném počasí častokrát vhod. Dvorce v All England Clubu se vyznačují travnatým povrchem – perfektní pažit je zde zastřihován přesně na 8 mm.

Hvězdy Turnaje

Roger Federer – 8 titulů

Björn Borg – 5 titulů

Todd Woodbridge – 9 titulů ve čtyřhře

Martina Navrátilová – 9 titulů ve dvouhře + 7 titulů ve čtyřhře

Billie Jean Kingová – 6 titulů ve dvouhře + 10 titulů ve čtyřhře

Čeští vítězové Wimbledonu

Petra Kvitová – 2 tituly

Jana Novotná – 1 titul

Čtyřhra:

Peschkeová / Srebotnik – 1 titul

Krejčíková / Siniaková – 2 tituly

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.