Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zabijácká hora

Zabijácká hora 30 %

Orig. název: Killer Mountain

Žánr: Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
Rok: 2011
Země původu: USA
Délka: 86 min

V roce 1954 se při lezení na nejvyšší nezdolanou horu světa v Bhútánu ztratila skupina horolezců, kteří doteď nebyli nalezeni. To samé se stalo v současnosti, skupina, která vede expedici, se ztratila. Muž, který expedici financoval, pan Barton, poprosil Warda Donovana, aby skupinu našel. To ale ještě nikdo neví, co je na zabijácké hoře čeká. Poslední výprava Warda Donova skončila špatně, 5 lidí zemřelo, proto nejdříve nechtěl, ale nakonec to odsouhlasil. Zjistil totiž, že expedici vede jeho bývalá přítelkyně Kate. Když se sejdou s týmem, ve kterém je doktorka Nina, jeho kamarád Chance a Yeshe, Bartonův syn Tyler  a pilot vrtulníku Ram, pustí si poslední záznam, který nahrála skupina předtím, ještě než zmizela. To ale neví, že někteří členové jsou stále naživu. Místní lidé zde tvrdí, že v horách žije zrůda, proto se nikdo nevrací zpět, oni tomu ale nevěří. Vrtulníkem doletí do předsunutého tábora v horách, kde jsou stany, zdá se ale, že zde nikdo není. Za pár minut ale objeví tělo mrtvého muže a všichni se chtějí vrátit. Nakonec se rozhodnou, že budou pokračovat. Skupina už leze po horách a Ram létá vrtulníkem, je však příliš vysoko na to, aby to vrtulník zvládl. Ze základny mu říkají, aby okamžitě klesl, ale pilot to neudělá. Uvidí nahoře na skále Kate, letí tam, ale najednou mu vrtulník napadne příšera. Nakonec narazí do skály a ztroskotá. Části vrtulníku přeříznou Nině lano, ta ztratí batoh, ale nakonec jí zachrání Yeshe z týmu. Toho však sejme kus železa a on spadne ze skály přímo do tlamy příšery a zemře. Ostatní vylezou na skálu, kde objeví kosti. Chtějí si dát ampule, aby vydrželi v nadmořské výšce, ale pak jim dojde, že byly v batohu, který měla doktorka Nina, mají tedy maximálně 8 hodin, než zemřou. Mezitím se Kate probudí na skále vedle ztroskotaného vrtulníku, uvidí Rama a chce ho zachránit, objeví se ale příšera a zbytek vrtulníku nakonec ze skály spadne. Tým najde další místo, kde byla předchozí skupina. Najdou tam ale výbušniny, proto si začínají myslet, že Barton, který je na expedici povolal, zde něco hledal. Jeho syn Tyler, který je s ostatními ve skupině ale tvrdí, že o ničem neví. Na základnu mezitím přijde armáda z Bhútánu, aby to tam prozkoumala. Mezitím Kate pád vrtulníku přežije, ale pilot ne. Ostatní pak naleznou kameru, na které je nahráno, jak výbušniny rozmisťovali a následně příšera, která je napadla. Nakonec jim Tyler řekne, že jeho otec hledá podle mapy šambalu – mytické království podle kterého bude mít člověk nekonečné bohatství…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.