Telly je podle nezávislého srovnávače nejlepším poskytovatelem IPTV a OTT

17. 1. 2022

Televize Telly v lednu 2022 zvítězila ve srovnávacím testu „Nejlepší poskytovatel IPTV / OTT“, kterou uspořádal specializovaný portál Porovnejsito.cz. V testu se objevilo celkem devět televizních operátorů.

Telly obhájila vítězství a stala se nejlepší internetovou televizí roku 2021

Hodnotilo se 26 kritérií, například počet programů, cena nebo zátěž internetového připojení pro HD stanice. Každý z parametrů je pro zákazníky jinak důležitý a proto se mu přisuzovala různá váha.

V testu se objevilo celkem devět služeb: Kuki TV, Lepší.TV, NejTV, O2 TV, Skylink Live TV, SledovaniTV, Telly TV, T-Mobile TV a Vodafone TV. Zvítězila televize Telly, na druhém místě se umístilo O2 TV a pomyslnou bronzovou medaili získala služba Lepší.TV.

„Jedním z dalších klíčových parametrů byl počet dní, kdy je možné zpětné zhlédnutí pořadů a počet licencí v rámci měsíčního paušálu. Zde Telly proti svým konkurentům excelovala až čtyřmi zařízeními v rámci jedné ceny,“ říká spoluzakladatel portálu Porovnejsito.cz Petr Hansel.

„Prvního místa v tomto testu si velmi vážíme. Kromě spokojených diváků jsou podobné výhry potvrzením toho, že svou práci děláme dobře a jsou pro nás rovněž jednoznačným závazkem udržet nastavenou kvalitu i do budoucna,“ uvedl Vlado Rusnák, ředitele televize Telly.

Kompletní výsledky nezávislého testu najdete zde: https://www.porovnejsito.cz/ptate-se/novinky/nejlepsi-poskytovatel-iptv-ott-leden-2022-