V sobotu se v rámci elitní organizace UFC představí česko-uzbecký bojovník Makhmud Muradov

27. 8. 2021

V noci ze soboty na neděli čeká fanoušky bojových sportů další atraktivní duel. V Las Vegas se ve svém čtvrtém zápase v rámci UFC představí česko-uzbecký bojovník Makhmud Muradov, který nastupuje na hlavní kartě turnaje.

V sobotu se v rámci elitní organizace UFC představí česko-uzbecký bojovník Makhmud Muradov

Jednatřicetiletý Makhmud Muradov vyzve v Apex centru o dva roky staršího Meerschaerta Geralda. Uzbecký rodák s přezdívkou Mach, který žije a trénuje v Praze a má zde i rodinu, je v tomto zápase podle sázkových kanceláří favoritem. Do UFC vstoupil v září 2019 a 3 předchozí souboje v rámci nejprestižnější bojové organizace vyhrál. Po dobu své MMA kariéry si drží skvělou šňůru 14 výher po sobě.

Američan Meerschaert Gerald začal v rámci UFC zápasit v prosinci 2016 a je tedy ostříleným bojovníkem. Jeho specialitou je boj na zemi. Celkem v rámci UFC absolvoval 13 zápasů, přičemž sedmkrát slavil výhru.

Atraktivní duel ve střední váze (do 84 kilogramů) mezi Muradovem a Geraldem začíná v noci ze soboty na neděli 29. srpna v 04:00 středoevropského času. V přímém přenosu jej uvidí diváci televize Telly.

„Už květnový duel Jiřího Procházky byl mimořádně sledovaný. Předpokládáme, že velký zájem ze strany diváků bude mít i další atraktivní souboj domácího zástupce v této elitní soutěži,“ řekl Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Sledování zápasu okamžitě v televizi, na tabletu či na počítači

Nabídka sportovních kanálů Telly zahrnuje Sport online na 14 dní za 150 Kč, na 30 dní za 250 Kč a na 365 dní za 2 500 Kč. Všechny tři varianty jsou dostupné v Telly aplikacích s registrací na portálu moje.telly.cz. Balíček Sport online na 30 dní je v zaváděcí akci zvýhodněn za 200 Kč a na 365 dní za 2 000 Kč.

Nové balíčky Sport online lze sledovat v širokém portfoliu aplikací, které Telly nabízí. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, Xboxu, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze až na 2 zařízeních.