FightBox HD

FightBox HD

Země: Nizozemsko

Zvuková stopa: Anglicky

Údery, páky i škrcení

Na kanále Fightbox HD vás čekají různé bojové sporty. Od Jiu-Jitsu přes box až po MMA. Sledovat můžete novinky ze světa bojových umění, přímé přenosy zápasů známých bojovníků nebo mezinárodní turnaje zápasníků z celého světa. Kanál Fightbox HD je zaměřený primárně na smíšená bojová umění (MMA).

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Další sportovní kanály

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.