FightBox HD

FightBox HD

Země: Nizozemsko

Zvuková stopa: Anglicky

Údery, páky i škrcení

Na kanále Fightbox HD vás čekají různé bojové sporty. Od Jiu-Jitsu přes box až po MMA. Sledovat můžete novinky ze světa bojových umění, přímé přenosy zápasů známých bojovníků nebo mezinárodní turnaje zápasníků z celého světa. Kanál Fightbox HD je zaměřený primárně na smíšená bojová umění (MMA).

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Další sportovní kanály

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.