FilmBox Stars HD

FilmBox Stars

Země: Nizozemsko

Zvuková stopa: Česky

Filmy nejen pro ženy

Televizní kanál FilmBox Stars se svým obsahem zaměřuje především na ženy. Sledovat můžete romantické komedie, drama, krimi thrillery, životopisné a rodinné filmy nebo televizní seriály různých žánrů. Na stanici FilmBox Stars najdete také českou filmovou tvorbu, hollywoodské hity nebo blockbustery.

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Další filmové kanály

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.