FilmBox HD

Žánr: Filmové

FilmBox

Země: Nizozemsko

Zvuková stopa: Česky

Co si pustíte dneska?

Nejen v sychravém počasí je chuť na nějaký ten film. Bude to drama, horor, romantika nebo akční snímek? A když se doma na jednom žánru společně nedomluvíte, zapněte si FilmBox, kde si film vyberete zaručeně všichni. Kanál FilmBox nabízí to nejlepší ze všech filmových žánrů, u kterých se zabaví celá vaše rodina. Vybírat můžete z nejnovějších snímků, ale najdete zde i osvědčené klasiky.

Sleva až
200 Kč

Kombinujte a šetřete

Až 200 Kč sleva při kombinaci
internet + televize + volání

Zjistit více

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.