FilmBox HD

Žánr: Filmové

FilmBox

Země: Nizozemsko

Zvuková stopa: Česky

Co sledovat?

FilmBox je televizní stanice, která vysílá výhradně filmy. Najdete zde nové snímky, nestárnoucí klasiky, nezávislou evropskou kinematografii nebo české a slovenské televizní premiéry. Filmový kanál FilmBox nabízí všechny filmové žánry. Můžete zde sledovat drama, horory, dokumenty, romantické, rodinné nebo dobrodružné filmy a akční snímky.

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Další filmové kanály

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.