HBO 3 HD

Žánr: Filmový

Vybrat balíček

HBO 3 HD

Země: USA

Zvuková stopa: Česky, Anglicky

Spustit teď

Ještě jednu epizodu

Koukat na jednu epizodu denně, nebo nedejbože týdně, je už naštěstí minulost. Pokud patříte k lidem, kteří dokážou shlédnout celou sérii na posezení, tak je tento kanál přesně pro vás! Kanál HBO 3 je svou nabídkou plně vybavený pro všechny milovníky seriálů od sitcomů po dechberoucí horory. Nekonečné maratony, kultovní i nové seriály, prestižní světová produkce, to nejlepší z dílny HBO i originální produkce televizního kanálu Cinemax – to vše na vás čeká na HBO 3.

Balíčky obsahující kanál HBO 3 HD

HBO 1-3 HD
+ Max

250 Kč měsíčně

Rozšiřte si svůj balíček o kanály pro filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v ostré kvalitě HD.

3 TV kanály v HD

HBO HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD

Další filmové kanály

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.