JimJam

Žánr: Dětský

Vybrat balíček

JimJam

Země: Česká republika

Zvuková stopa: česky, anglicky

Spustit teď

Baví i vychovává

Zabavte své děti nejen v deštivých dnech. Na dětském kanále Jim Jam se vaše ratolesti potkají se svými oblíbenými hrdiny a zažijí s nimi nejedno dobrodružství. Těšit se mohou na nejrůznější animované pohádky, které je pobaví a zároveň i něco naučí. Bořek Stavitel, Angelína balerína, Pingu, Hladová housenka nebo Tomáš a jeho přátelé. Na kanále Jim Jam najdou vaše děti všechny své animované kamarády.

Balíčky obsahující kanál JimJam

Velký

650 Kč 325 Kč měsíčně

Půl roku za půlku a dárek k tomu

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

121 TV kanálů, 85 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 4 HD
Eurosport 1 HD
National Geographic HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Sport1

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.