JimJam

Žánr: Dětský

Vybrat balíček

JimJam

Země: Česká republika

Zvuková stopa: česky, anglicky

Spustit teď

Baví i vychovává

Zabavte své děti nejen v deštivých dnech. Na dětském kanále Jim Jam se vaše ratolesti potkají se svými oblíbenými hrdiny a zažijí s nimi nejedno dobrodružství. Těšit se mohou na nejrůznější animované pohádky, které je pobaví a zároveň i něco naučí. Bořek Stavitel, Angelína balerína, Pingu, Hladová housenka nebo Tomáš a jeho přátelé. Na kanále Jim Jam najdou vaše děti všechny své animované kamarády.

Balíčky obsahující kanál JimJam

Velký

650 Kč 520 Kč měsíčně

Sleva 20 % na 2 roky

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

127 TV kanálů, 91 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 3 HD
Nova Sport 6 HD
National Geographic HD
Viasat History HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Minimax
Sport1

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.