ČT :D / ČT Art HD

Žánr: Pro děti/Kultura ve vašem obýváku

Vybrat balíček

ČT :D/ČT Art HD

Země: Česká republika

Zvuková stopa: Česky

Spustit teď

Aby se děti doma nenudily/Kultura ve vašem obýváku

Co s dětmi doma, když stavění bunkru už nikoho nebaví a rodičům přetékají nervy? Kanál Déčko nabídne zábavu pro nejmenší, předškoláky i (skoro) puberťáky. Pohádky, Kouzelná školka, dokumenty o zvířatech, Šikulové nebo Večerníček – nejen to vašim dětem nabízí kanál ČT :D.

Když nemůžete za kulturou vy, musí se kultura dostat k vám! Díky televizní stanici ČT art se můžete kulturně vzdělat i pobavit. Každý den je pro vás připravena zpravodajská relace Události v kultuře, která je doplněná živými výstupy a publicistickou talkshow. Co dodat, nudit se nebudete.

Balíčky obsahující kanál ČT :D / ČT Art HD

Velký

650 Kč 325 Kč měsíčně

Půl roku za půlku a dárek k tomu

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

123 TV kanálů, 87 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 4 HD
Eurosport 1 HD
National Geographic HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Sport1

Střední

450 Kč 225 Kč měsíčně

Půl roku za půlku a dárek k tomu

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

107 TV kanálů, 76 v HD

Nova Sport 5 HD

Malý

250 Kč měsíčně

Dárek k televiznímu balíčku

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

67 TV kanálů, 46 v HD

Nova HD
TV Seznam HD
Paramount Network
Arena Sport 1 HD
StrikeTV

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.