Doporučte nového klienta
a získejte bonus do výplaty

LAMA ENERGY GROUP pro své zaměstnance připravila nový program odměn.

Zjistit více

                                

  • LAMA home – Fotovoltaické elektrárny postavené na tom nejlepším. Přední dodavatel fotovoltaických elektráren českým domácnostem.
  • LAMA energy – Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.
  • Telly – Internetová a satelitní televize. Vítěz sedmi nezávislých testů internetových televizí s nabídkou programů pro celou rodinu.

 

Pro získání bonusu za doporučení nejdříve vyplňte a zaškrtněte všechny kolonky formuláře. Stránka slouží výhradně vám k vyplnění, zákazníkovi ji nepředávejte. Po vyplnění a odeslání formuláře, bude vámi doporučený zákazník kontaktován naším call centrem, které s ním vše dořeší.

Finanční bonus do výplaty vám bude vyplacen následující měsíc od data podepsání smlouvy se zákazníkem.

Prosím vyplňte všechna pole formuláře

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů společností Telly s.r.o. a souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat za účelem potvrzení objednávky a sjednání smlouvy o poskytování služeb. Odesláním objednávky nedochází k uzavření smlouvy o poskytování služeb.

Údaje o zaměstanci

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.