Doporučte nového klienta
a získejte bonus do výplaty

LAMA ENERGY GROUP pro své zaměstnance připravila nový program odměn.

Zjistit více

                                

  • LAMA home – Fotovoltaické elektrárny postavené na tom nejlepším. Přední dodavatel fotovoltaických elektráren českým domácnostem.
  • LAMA energy – Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.
  • Telly – Internetová a satelitní televize. Vítěz sedmi nezávislých testů internetových televizí s nabídkou programů pro celou rodinu.

 

Pro získání bonusu za doporučení nejdříve vyplňte a zaškrtněte všechny kolonky formuláře. Stránka slouží výhradně vám k vyplnění, zákazníkovi ji nepředávejte. Po vyplnění a odeslání formuláře, bude vámi doporučený zákazník kontaktován naším call centrem, které s ním vše dořeší.

Finanční bonus do výplaty vám bude vyplacen následující měsíc od data podepsání smlouvy se zákazníkem.

Prosím vyplňte všechna pole formuláře

Nabízíme Vám i možnost nezávazně od nás získávat tyto informace:

Vašich souhlasů si vážíme, nebudou nijak zneužity. Jejich odvolání není nijak komplikované.
Veškeré informace o udělených souhlasech a zpracování osobních údajů zákazníků naleznete na našich webových stránkách www.telly.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem Vašeho kontaktování společností Telly s.r.o. pro potvrzení objednávky a sjednání smlouvy o poskytování služeb. Odesláním objednávky nedochází k uzavření smlouvy o poskytování služeb.

Údaje o zaměstanci

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.