Nové ceny balíčků Sport online

31. 8. 2021

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o změnách cen předplatného u balíčků Telly Sport online. Z důvodu zkvalitnění obsahové nabídky, především zařazení nových sportovních soutěží (Ligy mistrů UEFA, Major League Baseball a basketbalové Euroligy) na novém kanále Premier Sport 2, jsme přistoupili od 1. 9. 2021 k úpravě cen předplatného pro službu Telly Sport online.

Nové ceny balíčků Sport online

Cena balíčku Sport online na 14 dní se zvýší o 50 Kč na 200 Kč a zároveň tímto končí zaváděcí slevy u balíčků Sport online na 30 dní a Sport online na 365 dní. Nové ceny Předplatného naleznete v ceníku Telly TSO 09/2021 (platný od 1. 9. 2021, avšak pro zákazníky s aktuálně aktivními balíčky Telly Sport online bude ceník platný až od 1. 10. 2021). V případě nesouhlasu s novým ceníkem mají zákazníci možnost stávající smlouvu ukončit ke dni nabytí účinnosti této změny, tj. k 1. 10. 2021 a to v portále moje.telly.cz v sekci Vaše předplatné kliknutím na tlačítko Zrušit předplatné.​

Unikátní sportovní nabídka již od 6,80 Kč denně

Díky balíčkům Sport online můžete sledovat unikátní sportovní nabídku až na 2 zařízeních již od 6,80 Kč denně. Zakoupit je můžete snadno online na stránce: https://telly.cz/sport/.

 

Fotbaloví fanoušci se naladí u Ligy mistrů UEFA, Premier League, LaLigy, Bundesligy, Serie A, FA Cup nebo Ligue 1. Fanoušci bojových sportů se můžou těšit na MMA bitvy v UFC a Bellatoru nebo soutěžích Cage Warriors, PFL, Frank Warren Boxing či wrestling WWE.

Díky balíčkům Sport online nepřijdete ani o zápasy slavných soutěží NHL, NFL, NBA, ATP, MLB, MLS, EuroLeague, PGA Tour a mnoho dalšího sportu.

 
 ​