Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Adrienne

Adrienne

Orig. název: Adrienne

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 96 min
Režie: Andy Ostroy
Herci: Adrienne Shelly

Dokumentární film se zabývá kontroverzní smrtí herečky, režisérky a scenáristky Adrienne Shellyové v roce 2006, a následnou snahou jejího manžela o dosažení spravedlnosti… Celovečerní dokumentární film HBO, který režíroval Andy Ostroy, manžel zesnulé Adrienne Shellyové, je oslavou života a díla této herečky, filmařky, manželky a matky a zároveň osobním zkoumáním zármutku. Shellyová hrála ve více než dvaceti filmech včetně nezávislých klasik Hala Hartleyho Neskutečná pravda a Vzájemná důvěra. Napsala a zrežírovala také několik krátkých i celovečerních snímků včetně oblíbeného komediálního dramatu Servírka. Bohužel jí nebylo souzeno dožít se uvedení tohoto filmu do kin a příznivého kritického ohlasu. V roce 2006 byla zavražděna a zanechala po sobě zdrceného manžela a dvouletou dceru Sophii.

Na Adrienne se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.