Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

537 hlasů

537 hlasů Logo ČSFD 80 %

Orig. název: 537 Votes

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 100 min

Vzrušující celovečerní dokumentární film 537 hlasů podrobně zkoumá, jak mezinárodní spor o opatrovnictví tehdy šestiletého Eliana Gonzaleze vyvolal roku 2000 v okrsku Miami-Dade politické vřavy, které významně ovlivnily výsledek prezidentských voleb. Po volebním dni označil stát Florida jako vítěze s rozdílem pouhých 537 hlasů republikána George Bushe. Dokument humorným a hravým způsobem odhaluje nové poznatky i klíčové hráče, kteří přispěli ke zmatku v dotyčném floridském okrese, včetně rozhovorů se zasvěcenci a významnými politickými činiteli té doby jako jsou Roger Stone, předseda Demokratické strany v okrese Miami-Dade Joe Geller a floridský předseda Republikánské strany Al Cárdenas.

Na 537 hlasů se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.