Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

75. ročník předávání cen Emmy

75. ročník předávání cen Emmy

Orig. název: The 75th Primetime Emmy Awards

Žánr: Zábavný
Rok: 2024
Země původu: USA
Délka: 180 min

Společnost AMC s hrdostí uvádí 75. ročník udílení cen Emmy, který se uskuteční v úterý 16. ledna. Udílení cen se bude konat v přímém přenosu z Peacock Theater v Los Angeles. Cena Emmy je nejprestižnější televizní cenou, která od roku 1949 oceňuje vynikající výsledky v oblasti televizní tvorby.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.