Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Adaptací k přežití

Adaptací k přežití

Orig. název: Adapt to Survive

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Jihoafrická republika
Délka: 3 min

Rozsáhlé, spletité a nezkrocené – planeta Země skrývá místa plná divočiny vybudovaná tak, aby přežila zkoušku časem. Jenže tato místa a jejich obyvatelé musejí žít podle věčné a nepsané smlouvy, která rozhoduje o tom, kdo bude moci předat svůj odkaz dalším generacím. Jaké smlouvy? Přizpůsob se… nebo zemři. V tomto seriálu se ponoříme do tajemného světa zvířat a jejich metod přežití, vydáme se na cestu za tajnými strategiemi přežití v divočině, jež umožňují zachovat život i přes neustále hrozící hrozby.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.