Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Aféra Olivera Twista

Aféra Olivera Twista Logo ČSFD 42 %

Orig. název: Twist

Žánr: Akční / Drama
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 90 min

Akční film ze současného Londýna inspirovaný světoznámým románem Charlese Dickense sleduje osudy mladého nadaného graffiti umělce Olivera, který se po ztrátě matky snaží najít svou cestu. Dostane se do pouličního gangu v čele s otcovským Faginem… Před léty žil chlapec jménem Oliver se svou matkou Molly a jejich koníčkem bylo malování. Poté, co Molly z neznámých příčin zemře, Oliver je vyděšený a uteče, protože nikoho jiného nezná. Učí se životu na ulici, učí se dobře utíkat a dostává přezdívku „Twist“. Jednoho dne, když na dodávku sprejuje graffiti, ho objeví policie a pronásleduje ho. Oliver se na útěku seznámí s Dodge a Batesym. Vezmou ho do svého doupěte poblíž pivovaru Truman, kde se Twist setkává s Faginem, jejich pečovatelem. Fagin odhalí svůj plán krást u obchodníka s uměním Dr. Crispina Losberna, který mu všechno vzal. Tady začíná Oliverova cesta zloděje umění, na které si ale uvědomuje důsledky svých činů v partě zlodějů a pracuje na tom, aby se vymanil z pasti mezi Faginem, policií a nepředvídatelnou Sikes.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.