Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Smrtící důkazy

Smrtící důkazy Logo ČSFD 52 %

Orig. název: Not Safe for Work

Žánr: Thriller
Rok: 2014
Země původu: USA
Délka: 74 min

Pracovník farmaceutické společnosti Denning, John Ferguson, který působí jako whistleblower a informuje o nepravostech této firmy, postřílí v sídle společnosti několik lidí a poté spáchá sebevraždu. Na případ Denning je přidělen právní zástupce Tom Miller. Ten ale ztrácí důvěru ve spravedlivý proces, protože Ferguson byl jejich klíčovým svědkem. Když pak Miller sepíše zprávu o jiném případu mafiánské rodiny Gambizzi, Alan Emmerich, jeden z partnerů advokátní kanceláře, ho vyhodí. Millerův kamarád Roger ten den zůstane v práci trochu déle. Emmerich poté pošle ostatní, včetně Millerovy přítelkyně Anny, domů dřív kvůli údajnému technickému problému s internetem. Když Miller opustí budovu, vidí podezřelého muže v obleku, který na zem položí kufřík. Tento kufřík si vyzvedne jiný muž, který s ním vejde do výtahu. Zvědavý Miller muže sleduje, díky čemuž vidí, jak si muž z věcí v kufříku sestrojí pistoli a zastřelí právničku Janine. Miller se schová na toaletě, kde objeví mrtvého strážného. Miller instruuje Rogera, aby volal policii. Než to Roger stihne udělat, vrah Rogera najde a uškrtí ho. Najde Millerův mobil v nabíječce a dojde mu, že v budově je ještě někdo a že ten někdo se jmenuje Tom. Podaří se Tomovi zachránit zbylé lidi…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.