Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Smrtící důkazy

Smrtící důkazy 52 %

Orig. název: Not Safe for Work

Žánr: Thriller
Rok: 2014
Země původu: USA
Délka: 74 min

Pracovník farmaceutické společnosti Denning, John Ferguson, který působí jako whistleblower a informuje o nepravostech této firmy, postřílí v sídle společnosti několik lidí a poté spáchá sebevraždu. Na případ Denning je přidělen právní zástupce Tom Miller. Ten ale ztrácí důvěru ve spravedlivý proces, protože Ferguson byl jejich klíčovým svědkem. Když pak Miller sepíše zprávu o jiném případu mafiánské rodiny Gambizzi, Alan Emmerich, jeden z partnerů advokátní kanceláře, ho vyhodí. Millerův kamarád Roger ten den zůstane v práci trochu déle. Emmerich poté pošle ostatní, včetně Millerovy přítelkyně Anny, domů dřív kvůli údajnému technickému problému s internetem. Když Miller opustí budovu, vidí podezřelého muže v obleku, který na zem položí kufřík. Tento kufřík si vyzvedne jiný muž, který s ním vejde do výtahu. Zvědavý Miller muže sleduje, díky čemuž vidí, jak si muž z věcí v kufříku sestrojí pistoli a zastřelí právničku Janine. Miller se schová na toaletě, kde objeví mrtvého strážného. Miller instruuje Rogera, aby volal policii. Než to Roger stihne udělat, vrah Rogera najde a uškrtí ho. Najde Millerův mobil v nabíječce a dojde mu, že v budově je ještě někdo a že ten někdo se jmenuje Tom. Podaří se Tomovi zachránit zbylé lidi…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.