Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Albatros

Albatros

Orig. název: Albatros

Žánr: Drama
Rok: 2021
Země původu: Francie
Délka: 115 min

Laurent (Jérémie Renier), mladý policista z malého města v Normandii, se hodlá oženit s Marií (Marie-Julie Maille), s níž má dceru s přezdívkou Poulette (Madeleine Beauvois). Svou práci miluje navzdory sociální neutěšenosti, které je denně svědkem. Jednoho dne se však jeho život změní, když nešťastnou náhodou zabije farmáře, který vyhrožuje sebevraždou…

Na Albatros se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.