Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Albert Brooks: Chraň si svůj život

Albert Brooks: Chraň si svůj život

Orig. název: Albert Brooks: Defending My Life

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2023
Země původu: USA
Délka: 88 min

Albert Brooks a jeho dlouholetý přítel Rob Reiner se v hluboce osobním rozhovoru věnují počátkům a vývoji Brooksovy kariéry, podnětům k jeho tvorbě a jeho vlivu na svět komedie. Od konce 60. let minulého století Brooks významně přispívá k americké komediální tvorbě svým inteligentním, někdy absurdním a skutečně jedinečným smyslem pro humor. Od stand-up komedie po herectví, psaní scénářů a režii, Brooks připravil půdu pro další generace svými sedmi legendárními filmy. Tento dokumentární film, který obsahuje výpovědi nejslavnějších komiků současnosti, vážných myslitelů, rodiny a přátel, zachycuje Brooksovu ranou tvorbu a jeho kariéru až do současnosti.

Na Albert Brooks: Chraň si svůj život se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.