Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Americký sen George Carlina

Americký sen George Carlina Logo ČSFD 89 %

Orig. název: George Carlin's American Dream

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2022
Země původu: USA

Dokument zachycuje život a dílo legendárního komika George Carlina. Jeho kariéra trvala celých padesát let. Během této doby natočil čtrnáct speciálů pro HBO a více než sto třicetkrát vystoupil v pořadu The Tonight Show. Protože své scénky neustále přizpůsoboval specifikům své doby, zůstaly pořady, které natočil, aktuální i po jeho smrti v roce 2008. Carlin měl mimořádný dar přesně diagnostikovat a dokonce předvídat společenské problémy, což znamená, že většina témat, která nastolil, neztratila nic ze své aktuálnosti a baví nás i dnes. Tento kulturní chameleon byl jedním z nejvlivnějších stand-up umělců všech dob.

Na Americký sen George Carlina se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.