Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Asli

Asli

Orig. název: Bağlılık: Aslı

Žánr: Drama
Rok: 2019
Země původu: Turecko
Délka: 135 min

Turecké drama se zaměřuje na současné vztahy mezi rodiči a dětmi a na dilemata, kterým musí Asli jako mladá matka a žena čelit. Poté, co kvůli narození svého dítěte na čas opustí zaměstnání, začne hledat chůvu, aby se do něj zase mohla vrátit. Nakonec se setkává s Gulnihal, spřízněnou duší, s jejíž pomocí je schopna čelit svým nejhlubším tajemstvím.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.