Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Attenborough a pohřebiště mamutů

Attenborough a pohřebiště mamutů

Orig. název: Attenborough and the Mammoth Graveyard

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 59 min

V roce 2016 si pár procházející se kolem čerstvě vykopané štěrkovny nedaleko Swindonu všiml něčeho neobvyklého, co vyčnívalo z bahna. Šlo o vršek obrovské zkamenělé kosti nohy, která, jak se ukázalo, patřila mamutovi. Sally a Neville Hollingworthovi, oba nadšení amatérští lovci zkamenělin, narazili na životní objev – mamutí pohřebiště ve starém, pravěkém korytě řeky Temže. Když se o jejich pozoruhodném nálezu dozvěděl sir David Attenborough, chtěl se na něj podívat na vlastní oči. Připojili se proto k biologovi profesoru Benu Garrodovi a týmu archeologů a paleontologů, kteří pečlivě vykopali lom, kde byly kosti nalezeny. Místo vyvolává mnoho otázek: Proč tu mamuti byli, jak zemřeli, mohli je zabít dávní lidé, nebo šlo o nějakou katastrofickou událost?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.