Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Australský veterinář

Australský veterinář

Orig. název: Outback Vet

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2019
Země původu: Austrálie
Délka: 4 min

Vyrazíme s rodinou Ricka Fennyho, zkušeného veterináře se 40letou praxí. Navštívíme síť veterinárních klinik, kde řeší běžné i naprosto unikátní problémy, které přináší práce se zvířaty v těch nejdrsnějších podmínkách rozlehlé západní Austrálie. Rick rozhodně patří k nejoriginálnějším veterinářům. Svou kariéru začal v obytném přívěsu a od té doby žije kočovným životem. Pravidelně vyráží na okružní cestu dlouhou 3 000 km napříč západní Austrálií, aby v odlehlých oblastech navštívil zákazníky, objel své kliniky a především, aby viděl vlastní rodinu. V pořadu vystupují i jeho děti, syn Rick, mořský biolog, a veterinářka Louisa Fennyová. K ruce mají tým oddaných mladých veterinářů, kteří provozují Fennyho kliniky ve venkovských oblastech západní Austrálie.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.