Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Australský veterinář

Australský veterinář

Orig. název: Outback Vet

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2019
Země původu: Austrálie
Délka: 4 min

Vyrazíme s rodinou Ricka Fennyho, zkušeného veterináře se 40letou praxí. Navštívíme síť veterinárních klinik, kde řeší běžné i naprosto unikátní problémy, které přináší práce se zvířaty v těch nejdrsnějších podmínkách rozlehlé západní Austrálie. Rick rozhodně patří k nejoriginálnějším veterinářům. Svou kariéru začal v obytném přívěsu a od té doby žije kočovným životem. Pravidelně vyráží na okružní cestu dlouhou 3 000 km napříč západní Austrálií, aby v odlehlých oblastech navštívil zákazníky, objel své kliniky a především, aby viděl vlastní rodinu. V pořadu vystupují i jeho děti, syn Rick, mořský biolog, a veterinářka Louisa Fennyová. K ruce mají tým oddaných mladých veterinářů, kteří provozují Fennyho kliniky ve venkovských oblastech západní Austrálie.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.