Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Australští lovci hadů

Australští lovci hadů

Orig. název: Aussie Snake Wranglers

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Austrálie
Délka: 16 min

Sledujeme nejpilnější tým chytačů hadů v Austrálii, který se utká s některými z nejsmrtelnějších zvířat planety. Na pozadí malebného queenslandského pobřeží Sunshine Coast se naši krotitelé hadů utkají s některými z nejjedovatějších hadů na světě, včetně pakober novoguinejských, pakober východních a sut Dwyerových. V každé epizodě náš tým pod vedením guru jedovatých hadů Stuarta McKenzieho denně odpoví až na 30 tísňových volání od obyčejných Australanů, jejichž domovy byly napadeny těmito obávanými plazy. Čas je vždy nepřítelem, protože hadi mohou zmizet během mrknutí oka a zanechat rodiny zoufalé a ve strachu o život. Stuart a jeho tým se nezastaví, dokud hada nechytí a nepřemístí – i kdyby to znamenalo nasazení vlastního života.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.