Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Báječný Bob Einstein

Báječný Bob Einstein

Orig. název: The Super Bob Einstein Movie

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 72 min

Bob Einstein, který byl téměř padesát let pilířem komediální komunity, svým jedinečným smyslem pro humor ovlivnil celé generace komiků. Snímek z dílny filmových tvůrců, kteří stojí za dokumentem HBO If You’re Not in the Obit, Eat Breakfast, představuje některé z Einsteinových největších přínosů v oblasti komedie – od jeho kultovního alter ega Super Davea Osborna až po roli Martyho Funkhousera v seriálu Larry, kroť se. Dokumentární film obsahuje rozhovory s těmi, kteří Einsteina znali nejlépe, včetně Jerryho Seinfelda, Larryho Davida, Susie Essmanové, Davida Lettermana, Sarah Silvermanové, Jeffa Garlina, Jimmyho Kimmela a Steva Martina.

Na Báječný Bob Einstein se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.