Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Bear: Koalí hrdina

Bear: Koalí hrdina

Orig. název: Bear - Koala Hero

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Austrálie
Délka: 49 min
Režie: Dan Walkington
Herci: Tyson Mayr

Moderátor, bloger a ochránce divoké zvěře Tyson Mayr sleduje úchvatnou práci detekčního psa Beara, který umí vyhledávat koaly, a jeho týmu, který zachraňuje a uzdravuje zraněné koaly ve spálené zemi jižního Queenslandu a v okolí. V létě 2020 propukly požáry v australské buši na rozloze velikosti Anglie a Walesu dohromady a více než miliarda divokých zvířat zahynula. Tento příběh je o statečnosti tváří v tvář ohni, o přežití ve zničené krajině a naději, která se rodí z popela.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.