Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ceny Thálie 2023

Ceny Thálie 2023

Orig. název: Ceny Thálie 2023

Žánr: Zábavný
Rok: 2023
Země původu: Česko
Délka: 105 min
Režie: Roman Petrenko

Slavnostní vyhlášení jubilejního 30. ročníku divadelních cen. Během večera budou uděleny ceny za výjimečné herecké výkony uplynulé sezóny i celoživotní mistrovství. Své letošní laureáty budou mít i další kategorie, mezi které se již tradičně řadí Cena pro činoherce do 33 let, Cena České akademie divadelníků a ocenění za šíření divadelního umění v televizi. Přímý přenos z jeviště Národního divadla v Praze uvádí Světlana Witowská.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.