Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Cesta k dokonalosti

Cesta k dokonalosti

Orig. název: La Voie royale

Sophie je velmi chytrá studentka. Na popud svého učitele matematiky opouští rodinnou farmu, aby se přihlásila do přípravného přírodovědného kurzu na lyceu Reného Descartese. Tváří v tvář tvrdé konkurenci si Sophie uvědomí, že její sen o přijetí na Polytechniku je víc než jen drsná přijímací zkouška. Je to skutečná výzva, jak vystoupat na společenském žebříčku. Přípravnou školu sice opustí, protože nezvládá její tlak, a vrátí se na rodinnou farmu, ale nakonec se jí  daří překonat svou nejistotu a nepřízeň osudu, sama se připravit na přijímací zkoušky a dostat se na svou vysněnou Polytechniku.

Na Cesta k dokonalosti se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.