Programová nabídka Telly

CHL – Liga mistrů

CHL – Liga mistrů

Žánr: Sportovní

Hokejová liga mistrů je evropská hokejová soutěž mezinárodního měřítka, ve které se utkávají nejlepší evropské kluby. Jedna země může být reprezentována až 5 týmy a vítěz získává pohár European Trophy.

Kde sledovat Champions Hockey League?

Nalaďte si naše kanály Sport1 HD a Sport 2 HD! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Zajímavosti

V jakém formátu se soutěž hraje?

Původně se soutěže účastnilo 32 týmů ze 13 lig. Od sezóny 2023/2024 se počet sníží na 24 týmů a postupně se tak zruší i základní skupiny. Kvalifikaci do soutěže s možností tří zástupců pro každého získá šest zakládajících lig, ke kterým patří Česko, Německo, Rakousko, Finsko, Švédsko a Švýcarsko. Dalším účastníkem bude stávající šampion Ligy mistrů a zbylých 5 míst s možností jen jednoho zástupce přidělí vedení soutěže ve formě divokých karet hokejovým klubům z ostatních evropských lig. Utkání jsou odehrána systémem doma-venku, finále je pouze na jeden zápas.

Které týmy jsou nejúspěšnější a jaké je české zastoupení v soutěži?
Zatím nejúspěšnějším šampionem ligy je švédský tým Frölunda Indians. Skandidávská vítězství doplnily za uplynulé sezóny švédské týmy Luleå HF a Rögle BK, v závěsu s finským JYP. Mezi finalisty se v uplynulých letech z více než 10 českých týmů probojovaly HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové a HC Oceláři Třinec.

Historie

Soutěž má několik historických předchůdců. Prvním z nich byl Evropský hokejový pohár, který v roce 1997 nahradila Evropská hokejová liga. Po ní probíhal Pohár evropských mistrů a na jednu sezónu také Hokejová liga mistrů IIHF. První ročník stávající Hokejové ligy mistrů byl odehrán v sezóně 2014/2015.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.