Sport

Špičkové sportovní soutěže.

20 TV kanálů, 20 v HD

Napětí roste, kotel burácí a fanoušci šílí. Fanděte s Telly a postup je náš.

Nalaďte se na ty nejlepší sportovní zážitky. Sledujte ostré bitvy UFC, fotbalová dramata v Champions League, Evropské lize, německé Bundeslize, španělské LaLize, italské Serie A nebo francouzské Ligue 1 s hvězdným Messim.

Vychutnejte si také přímé přenosy závodů Formule 1 a amerického fotbalu NFL včetně slavného Super Bowlu. Pro fanoušky hokeje a basketbalu vysíláme utkání NHL, hokejové Ligy mistrů, NBA a Euroligu.

Tenisoví a golfoví nadšenci mohou sledovat turnaje ATP a PGA Tour a auto-moto nadšenci se neodtrhnou od závodů MotoGP, NASCAR nebo plochodrážní série Speedway GP, Nadšence bojového umění pak potěší wrestlingové zápasy nejprestižnější organizace WWE nebo MMA v Bellatoru.

Objednejte online nebo nám zanechte kontakt a my se vám do pár minut ozveme.

250 Kč měsíčně

Chci objednat Objednat online

Přehled programů v balíčku

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Podívejte se také na balíčky Malý, Střední a Velký.

Rozšiřte si obzory

Vylepšete si svůj HBO balíček o spoustu nových možností.

HBO 1-3 HD
+ HBO Max

250 Kč měsíčně

Rozšiřte si svůj balíček o kanály pro filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v ostré kvalitě HD.

Objednat
Detail balíčku
HBO 1-3 HD + HBO Max

Telly aplikace

Zdarma

Sledujte Telly až na 4 zařízeních bez příplatku. Dívejte se na mobilu, počítači nebo třeba chytré televizi po celé EU.

Telly aplikace

Vaší věrnosti si ceníme

Získejte v Telly klubu vyladěné odměny,
jako poděkování za svou loajalitu.

Telly nepadá

99,8 % času bez výpadků. Proč je Telly tak stabilní?

Telly doporučuje

Často kladené dotazy

Jak si mohu balíček Sport Online objednat?

Objednat Sport Online si můžete jednoduše sami během pár minut přes zákaznický portál https://moje.telly.cz/registrace. Vyplníte požadované informace a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Následně vám na e-mail zvolený v registraci zašleme autorizační e-mail, který je nutné potvrdit kliknutím na tlačítko „Ověřit e-mailovou adresu“. Po ověření e-mailové adresy je možné se přihlásit a po přihlášení zvolit požadovaný balíček kliknutím na tlačítko „Objednat“. Následně vás registrační formulář provede celou objednávkou. Ná závěr zadáte údaje z platební karty, balíček zaplatíte a můžete sledovat.

 

Mám televizní balíček Malý, Střední nebo Velky mohu si přikoupit balíček Sport Online?

Pokud máte zakoupený již některý z televizních balíčků Malý, Velký či Střední není technicky prozatím možné Sport online balíčky tzv. přikupovat v zóně telly. Pokud si jej chcete koupit, nejjednodušší cesta je si balíček objednat přes naše zákaznické centrum. Pokud to nelze z důvodu provozních hodin či z jiného důvodu musíte se nejprve odhlásit z vašeho účtu na mojetelly a následně se přes zákaznický portál registrovat jako nový účet na https://moje.telly.cz/registrace a pokračovat v procesu nákupu tak jak je to uveden v bodě č. 1 toho dokumentu.

 

Jak mohu zrušit opakovanou platbu?

Pro zrušení opakované platby je nutné se přihlásit do https://moje.telly.cz/prihlaseni, přejdete v horní listě na záložku nastavení a následně kliknete na „Zrušit předplatné“.

Na jakých zařízení mohu Sport Online sledovat?

Nové balíčky Sport online můžete sledovat v širokém portfoliu aplikací, které nabízíme. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, Xboxu, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze na 2 zařízeních.

Kde získám párovací kód pro sledování?

Pro vygenerování párovacího kódu je nutné se přihlásit do https://moje.telly.cz/, kde e-mailová adresa je přihlašovací jméno a heslo jste zi zvolili vlastní při registraci. Po přihlášení kliknete na „Generovat párovací kód“, který následně opíšete do vaší Smart TV.

Nemohu se přihlásit do aplikace Telly v mobilu/tabletu, jak mám postupovat?

Zde je seznam hlášek, které naše aplikace pro Mobilní zařízení píše:

„Subscriber with given credentials not found“– byly zadány špatné přihlašovací údaje, ověřte, že zadáváte správné přihlašovací jméno a heslo včetně velkých/malých písmen. Často se také stává, že autokorekce v mobilu zadá první písmeno v e-mailu velké a z toho důvodu se nejde přihlásit, protože formát přihlašovacího jména není totožný s přihlašovacímu údaji u nás v systému.

„Subscriber´s maximum number of devices (2) was exceeded“ – vyčerpali jste povolený počet zařízení. Pokud chcete přidat další, musíte se přihlásit do zákaznického portálu https://moje.telly.cz/ a kliknutím na ikonku koše uvolnit přistup pro sledování.

„Subscriber has no services“– pokud se vám zobrazí tato hláška, je nutné přejít ve vašem Mobilním zařízení do sekce Nastavení >Aplikace > Telly > Úložiště > Vymazat mezipaměť.

Mohu Telly sledovat v zahraničí?

Všichni zákazníci Telly, kteří jsou uživateli televize přes internet, mohou od neděle 1. dubna 2018 sledovat vysílání Telly nejen na území České republiky, ale zároveň ve všech státech Evropské unie.