Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Chybějící miliony Grace Kelly

Orig. název: Grace Kelly: The Missing Millions

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 45 min

Příběh Grace Kelly, krásné herečky, která se proslavila a stala se módní ikonou padesátých let, je dobře známý. Poté šokovala svět, když opustila Hollywood a provdala se za monackého knížete Rainiera. Ale méně známý je příběh jejích chybějících milionů. Když Grace tragicky zemřela, zdálo se, že její majetek činil pouhých 10 000 dolarů a chátrající domek v Irsku. V tomto dokumentu finanční vyšetřovatelka Gemma Godfreyová pátrá po těchto chybějících milionech. Kolik Grace za svou kariéru vydělala, jaká byla finanční cena genderově dvojího metru v Hollywoodu a jaké skryté poklady vlastnila, zdědila a odkázala?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí trial nabídky je balíček Střední s kanály Eurosport 1 a 2 a Nova Sport 3 a 4, obsahující např. Ligu mistrů UEFA a další špičkové soutěže. Kanály Premier Sport 1 a 2 nejsou součástí této nabídky.