Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Chybějící miliony Grace Kelly

Chybějící miliony Grace Kelly

Orig. název: Grace Kelly: The Missing Millions

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 45 min

Příběh Grace Kelly, krásné herečky, která se proslavila a stala se módní ikonou padesátých let, je dobře známý. Poté šokovala svět, když opustila Hollywood a provdala se za monackého knížete Rainiera. Ale méně známý je příběh jejích chybějících milionů. Když Grace tragicky zemřela, zdálo se, že její majetek činil pouhých 10 000 dolarů a chátrající domek v Irsku. V tomto dokumentu finanční vyšetřovatelka Gemma Godfreyová pátrá po těchto chybějících milionech. Kolik Grace za svou kariéru vydělala, jaká byla finanční cena genderově dvojího metru v Hollywoodu a jaké skryté poklady vlastnila, zdědila a odkázala?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.