Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Čtyři hodiny v Kapitolu

Čtyři hodiny v Kapitolu 63 %

Orig. název: Four Hours at the Capitol

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 92 min
Režie: Jamie Roberts
Herci: Donald Trump

Tento strhující dokumentární snímek sleduje útok protestujících na americký Kapitol 6. ledna 2021, kdy se ve Washingtonu shromáždily tisíce příznivců Donalda Trumpa z celé země, aby zabránily potvrzení Joea Bidena jako příštího prezidenta poté, co byl vyhlášen vítězem voleb. Film se zaměřuje na události tohoto dne a přináší dosud neviděné záběry a přímé výpovědi zákonodárců, ochranky, policistů, protestujících a výtržníků, kteří vtrhli do budovy Kapitolu, kde se sčítaly hlasy voličů. Dokument ukazuje, jak rychle se násilí stupňovalo, když byli příslušníci ochranky Kapitolu bezmocní vůči rozzuřenému davu, a některé klíčové okamžiky střetů mezi policisty a protestujícími.

Na Čtyři hodiny v Kapitolu se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.