Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Děti hurikánu Katrina

Děti hurikánu Katrina

Orig. název: Katrina Babies

Žánr: Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: USA
Délka: 79 min

Edwardu Bucklesovi Jr. bylo dvanáct let, když New Orleans zasáhl hurikán Katrina. Tento filmový tvůrce nyní dokumentuje příběhy dětí, které bouři přežily, otevírá jim cestu k vlastnímu uzdravení a zachycuje ducha a houževnatost města…

Na Děti hurikánu Katrina se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.