Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Děti pod zámkem

Děti pod zámkem Logo ČSFD 69 %

Orig. název: USA: Locking Up Children

Žánr: Dokumentární
Rok: 2019
Země původu: Francie
Délka: 54 min
Režie: Esther Goldmann

V amerických věznicích je na 70000 mladistvých. Jaké jsou příčiny tohoto stavu a jaký je život mladistvých vězňů? Spojené státy drží světový rekord v počtu vězňů. Děti nejsou výjimkou, za mříže se mohou dostat už od deseti let. U závažných zločinů nehraje nezletilost roli. Pouze třicet procent mladistvých se ale dostane do vězení za násilné jednání. Většina z nich je zadržena za menší přečiny, jako je užívání drog. Dokument se věnuje na jedné straně tvrdému přístupu nulové tolerance v Texasu, na druhé pak reformě systému v Utahu, jejímž cílem je snížit množství mladistvých vězněných a vsadit na jejich rehabilitaci.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.