Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Divoká Čína s Rayem Mearsem

Divoká Čína s Rayem Mearsem

Orig. název: Wild China with Ray Mears

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 7 min
Herci: Ray Mears

Ray Mears se vydává na dobrodružnou výpravu po sedmi různých čínských krajinách a objevuje úžasnou faunu a flóru, jimž se tam daří, a blízký vztah místních lidí k zemi. Jeho dobrodružství začíná v Pekingu, kde vypustí zachráněnou sovu a prozkoumá Velkou čínskou zeď. V tropické džungli objeví Ray divokého slona indického. Poté Ray sleduje irbisy na Tibetské náhorní plošině a následně objeví hnědé medvědy v klášteře Šungu. V centru pro výzkum a ochranu pand se Ray přidá k pandám na snídani. Ray se také učí lovit ryby s kormorány a zkoumá jeskyně v krasové krajině. Nakonec zkoumá opice langury a v Šangri-La se setkává s místními šamany.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.