Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Divoká karta: Pád rádia Loudmouth

Divoká karta: Pád rádia Loudmouth

Orig. název: Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 73 min

Dokumentární film Divoká karta: Pád rádia Loudmouth zachycuje vzestup a pád Craiga Cartona, přední osobnosti newyorského sportovního rádia. Snímek prostřednictvím řady otevřených rozhovorů s Cartonem odhaluje, jak mu jeho tajná a neovladatelná závislost na hazardních hrách, financovaná nelegálním obchodováním se vstupenkami, zničila kariéru poté, co byl v roce 2017 zatčen agenty FBI a obviněn ze spiknutí, počítačového podvodu a zpronevěry cenných papírů. Carton byl odsouzen a v červnu roku 2019 si začal odpykávat dvaačtyřicetiměsíční trest ve federální věznici. Součástí dokumentu jsou také rozhovory s jeho nebližšími i s několika novináři, kteří se jeho případem zabývali.

Na Divoká karta: Pád rádia Loudmouth se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.