Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Divoká říše divů: Ostrovy evoluce

Divoká říše divů: Ostrovy evoluce

Orig. název: Nature's Wonderlands: Islands of Evolution

Žánr: Dokumentární
Rok: 2016
Země původu: Velká Británie
Délka: 3 min
Režie: Sebastian Duthy

V této třídílné řadě zjišťuje profesor Richard Fortey, proč jsou ostrovy přírodní laboratoří evoluce. Setká se s několika jedinečnými druhy, které na nich žijí. Ukážeme si, že evoluce není jen o přežití těch nejsilnějších. Představíme si životní cyklus ostrovů od jejich vzniku a kolonizace po rozkvět evoluční tvořivosti, jež často doprovází jejich zralost. Rovněž se zaměříme na to, k čemu dojde, když ostrov dosáhne konce své životnosti a blíží se k zániku. Při pátrání po skrytých pravidlech ostrovní evoluce se profesor Fortey setká v deštném pralese Madagaskaru s divokými lemury. Ve skalních tůňkách na Havaji narazí na krevety odolné kyselinám a na Madeiře pak na obrovské pavouky z čeledi slíďákovitých.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.